O klubu:

Teniski klub "Pazin" ima sjedište u Pazinu, Gradskih igrališta bb. Smješten je između nogometnog igrališta Pazinke, dvorane osnovne škole i PIN-a. Ima dva terena s kvalitetnom reflektorskom rasvjetom. Klub broji oko 90 igrača raznih kategorija. Klub je osnovan 1991. godine.

Članarina:

Godišnja članarina iznosi 40 €, a učlaniti se mogu svi građani RH. Za uplatnicu nazvati +385 98 8732 54. Za članove učenike i studente godišnja članarina iznosi 10 €.

Rezervacija terena:

Rezervacija terena se vrši iskljućivo putem online sustava za rezerviranje terena. Sustavu se pristupa putem sljedećeg linka: https://openresa.com/club/TKPazin. Sat igranja za članove iznosi 2 € po satu. Igranja za članove učenike radnim danom do 15 sati je besplatno a u ostalim terminima iznosi isto kao i za ostale članove. Ako termini prisustvuju član i ne član tada cijena termina po satu iznosi 3 €. Za ostale koji nisu članovi kluba naplaćuje se po 10 € sat a minimalno se može rezervirati 2 sata.

Vodstvo kluba

Potpredsjednik kluba